Голова КМДА Олександр Попов утворив робочу групу з метою впорядкування діяльності київських перевізників на таксіі

Голова КМДА Олександр Попов приймає рішення про створення робочої групи при КМДА по впорядкуванню перевезень на таксі
З метою впорядкування перевезень пасажирів на таксі Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов підписав Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р. «Про створення Робочої групи з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві» та затвердив її персональний склад.
 

«Нам потрібно відпрацювати власний стандарт таксомоторних перевезень для Києва. Таксі повинне бути передусім безпечним та зручним, ми маємо встановити правила для водіїв щодо їхньої кваліфікації та стану здоров'я», – нещодавно зазначав голова КМДА Олександр Попов на круглому столі, що відбувся у столичній міській адміністрації.

Відповідно до цього Розпорядження, Головою Робочої групи затверджено Начальника Головного управління транспорту та зв'язку КМДА Євгена Водовозова, Співголовою Робочої групи — Заступника Голови Громадської ради при КМДА Андрія Антонюка.
Також до складу Робочої групи увійшли представники структурних підрозділів КМДА, Голова Постійної комісії з питань транспорту та зв'язку Громадської ради при КМДА В. Гриненко, Голова Київської міської профспілки таксистів М. Войтенко, Голова Правління ВГО «Українська таксомоторна асоціація» А. Галазюк, власник ТМ «Еліт Таксі» О. Круліковський, а також власники і директори служб таксі м. Києва.
Серед основних завдань Робочої групи – здійснення перевірки дотримання чинного законодавства України при наданні послуг з перевезення пасажирів на таксі та забезпечення належного реагування з боку посадових осіб на факти виявлених правопорушень при наданні зазначених послуг.
Відповідно до Розпорядження № 430 від 21.03.2012 р., Робоча група з впорядкування перевезень на таксі в м. Києві регулярно інформуватиме Голову Київської міської державної адміністрації О. Попова про результати своєї роботи.
Інформація надана Громадською радою при КМДА
 
ВГО УТМА, Українська таксомоторна асоціація, перевезення таксі, таксомоторні перевезення, київське таксі, київський ринок таксі, робоча група, впорядкування таксі, реформа таксі, місцеве регулювання таксі, Олександр Попов утворив робочу групу, голова робочої групи таксі Євген Водовозов, співголова робочої групи таксі Андрій Антонюк, член робочої групи таксі Анатолій Галазюк