Голова ВГО «УТМА» Анатолій Галазюк на телеканалі «Рада»

Голова ВГО «УТМА» Анатолій Галазюк на телеканалі «Рада»Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» Анатолій Галазюк про проблеми українського таксі 10 травня ц.р. у прямому ефірі програмі «Точка зору» парламентського телеканалу «Рада»: «Стандарти комфортності та цінові стандарти у таксомоторних перевезеннях не існують, державний нагляд над фактичними надавачами послуг не працює. Законодавче врегулювання проблем таксомоторних ринків в Україні, про яке багато говорилось у останні роки - поки не відбулось. Гості футбольного чемпіонату Євро 2012 будуть дуже здивовані незрозумілим та непрозорим сервісом, який в Україні має місце під назвою "таксі". Прикро здивовані...»
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації «Українська таксомоторна асоціація» Анатолій Галазюк про проблеми українського таксі 10 травня ц.р. у прямому ефірі програмі «Точка зору» парламентського телеканалу «Рада»: «Стандарти комфортності та цінові стандарти у таксомоторних перевезеннях не існують, державний нагляд над фактичними надавачами послуг не працює. Законодавче врегулювання проблем таксомоторних ринків в Україні, про яке багато говорилось у останні роки - поки не відбулось. Гості футбольного чемпіонату Євро 2012 будуть дуже здивовані незрозумілим та непрозорим сервісом, який в Україні має місце під назвою "таксі". Прикро здивовані...»
 
теги: ВГО УТМА, українська таксомоторна асоціація, голова правління Анатолій Галазюк, у прямому ефірі, телеканал рада, точка зору, непрозорий сервіс таксі, стандарти таксі, реформа таксі, впорядкування таксі, законодавство про таксі